آموزش مدیریت لینک در بخش ویژه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

هر سایت یا وبلاگ مورد تائید ما ، می تواند یک لینک در این بخش داشته باشد . لینکی که در این قسمت قرار می گیرد قابلیت این را دارد که با لینک جدید تعویض شده و به اول لیست منتقل شود .
لینک وبسایت های جدیدی که کمتر از 50 مطالب دارند  و یا وبسایت های بدون رنک گوگل برای جلوگیری از سوء استفاده برخی ها مورد تائید قرار نمی گیرند . برای ثبت لینک در این بخش هم مثل سایر بخش ها نیازی به ثبت کد ، بنر و یا لینک ما نیست . 
برای این که لینکتان در این بخش ثبت شود ابتدا لینک یکی از مطالب خود را به این بخش ارسال کنید . بعد از تائید شدن توسط مدیر ، لینک شما در این قسمت قرار میگیرد . به مرور زمان که لینک های جدیدی اضافه می شود کم کم لینک شما به پایین منتقل می شود . اگر خواستید دوباره لینکتان را به اول لیست منتقل کنید کافی است دوباره همان لینک و یا لینک جدیدی به این قسمت ارسال کنید تا لینک جدید جایگزین لینک قبلی شده و به اول لیست منتقل شود . قابل ذکر است که کلیک های صورت گرفته روی لینک قبلی به لینک جدید منتقل می شود . یعنی اگر روی یک لینک 50 کلیک صورت گرفته باشد و شما لینک جدیدی را جایگزین آن کنید شمارش کلیک ها صفر نمی شود .
موفق باشید

http://www.mohsenbox.com

نویسنده : محسن بازدید : 75 تاريخ : پنجشنبه 8 تير 1391 ساعت: 10:55
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها