تعداد لینک هایی که می تونید در محسن باکس داشته باشید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

سلام به نیلوبلاگی ها !

هر سایت یا وبلاگ می تونه 21 لینک در صفحه ی اصلی و بینهایت لینک در صفحات موضوع بندی شده داشته باشه . با یه حساب و کتاب ساده میشه به ارزش محسن باکس پی برد .

فرض کنید شما 100 لینک در محسن باکس دارید . اگه روزی فقط به طور متوسط 2 کلیک روی لینک های شما صورت بگیره می دونید چی میشه ؟ اونایی که ریاضی رو خوب بلدن بگن !!!

می بینید که 200 بازدید روزانه از محسن باکس دریافت می کنید . بازدید هایی که شاید جوون بعضی بالا بیاد تا روزانه  10 تا از اونا رو داشته باشن !

می دونم باور نکردنیه ! ولی چه کار کنم ؟! محسن باکس اینه دیگه !!!!!!!!!

الان افزایش بازدید کم کم داره یه صنعت میشه !!! اگه کسی ادعا کرد که بازدید های وبلاگ شما رو افزایش میده حتما یه چیزی از شما می خواد . یا میگه به حسابم واریز کن یا شارژ بفرست یا هم این که شما رو مجبور می کنند کد ، بنر و یا لینکشون رو توی وبلاگتون بذارید .

این جاست که ارزش محسن باکس مشخص میشه ! چون ما برای فرستادن بازدید کننده به وبلاگ شما هیچ چیزی از شما درخواست نمی کنیم . فقط باید بیاید لینکهاتون رو ثبت کنید . باور کنید وقت ندارم وگرنه خودم این یه کار رو هم انجام می دادم ! همون طور که برای بعضی ها انجام میدم ! اونبعضی ها کسانی هستند که مطالب خیلی خوبی در وبلاگشون دارن ولی بازدیدهای اونا خیلی کم هست . برای این که با محسن باکس و قوانین جدیدش آشنا بشن چند تا از لینک های اونا رو می ذارم .


نویسنده : محسن بازدید : 76 تاريخ : پنجشنبه 8 تير 1391 ساعت: 11:13
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها