افزایش بازدید رایگان با محسن باکس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
سلام

از شما دعوت می کنم برای افزایش بازدید از لینک باکسی متفاوت به نام محسن باکس نیز استفاده کنید . نکته ی مهمی که در مورد محسن باکس وجود دارد این است که برای عضویت در محسن باکس نیازی به گذاشتن کد ، بنر و یا حتی یک لینک ساده نیست .

برای این که بتوانید از لینک باکس محسن باکس برای افزایش بازدید استفاده کنید هیچ شرطی جز قانونی بودن لینک شما وجود ندارد.

شما می توانید با مراجعه به صفحه ارسال لینک رایگان ، لینک های خود را به بخش های مربوطه ارسال کنید . شما می توانید 20 لینک به بخش عکس ها و 20 لینک هم به بخش مطالب ارسال کنید . این تمام ماجرا نیست ! بعد از این که مدتی لینک های شما در این دو بخش باقی ماندند به بخش های دیگر منتقل می شوند تا شما باز هم بتوانید لینک های جدیدی ارسال کنید ! یعنی شما همواره می توانید حداقل 40 لینک در صفحه ی اصلی داشته باشید اگر لینک های جذابی ارسال کنید لینک های شما به جای این که به صفحات دیگر منتقل شوند به ردیف دوم انتقال می یابند این یعنی این که شما می توانید حتی تا 100 لینک هم در صفحه ی اصلی داشته باشید .

پس ما لینک های شما را لینک های خودمان می دانیم و به عنوان یک سرمایه از آن ها مراقبت می کنیم و به هیچ وجه لینک های قانونی شما را حذف نمی کنیم .

چون گذاشتن کد لینک باکس لازم نیست پس هیچ خللی در لود شدن وبسایت شما ایجاد نمی کند به همین خاطر ما می توانیم ظرف لینک های محسن باکس را بالاتر هم ببریم .

صفحه ی اصلی محسن باکس 6 گروه لینک دارد . ظرفیت سه گروه ردیف اول هر کدام فعلا 210 لینک و ظرفیت سه گروه ردیف دوم هر کدام 265 لینک است .بنابراین فعلا صفحه اول محسن باکس ظرفیت پذیرش 1425 لینک را دارد !

شما می توانید با عضویت در محسن باکس که آن هم رایگان است روی لینک هایتان کنترل داشته باشید مثلا اگر لینکی را اشتباهی ارسال کردید آن را حذف کنید و یا اگر عنوان جذابی نداشت آن را ویرایش کنید .

تاکید می کنم که :  

تمامی این امکانات بدون هیچ درخواستی از شما قابل انجام است . یعنی بر خلاف روال معمول لینک باکس ها ، لازم نیست کد ، بنر و یا حتی یک لینک ساده از محسن باکس را در وبسایتتان قرار دهید . بنابراین ضمن استفاده از سایر لینک باکس ها می توانید از محسن باکس هم استفاده کنید .

شاید شوخی به نظر برسد ولی عین واقعیت است .

 

 

 

 

 

 

موفق باشید

نویسنده : محسن بازدید : 64 تاريخ : پنجشنبه 16 آذر 1391 ساعت: 9:07
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها